Aktualności

Sklep

Ruszyła przedsprzedaż „To nie jest hip-hop. Rozmowy”

Można już zamawiać pierwszą w historii książkę będącą zbiorem wywiadów z wyjątkowymi postaciami z polskiej sceny hiphopowej. Do końca kwietnia obowiązuje darmowa wysyłka, a do pierwszych 200 zamówień dołączony zostanie gratis okolicznościowy zin.

Po trwającej kilka dni wspólnej zagadkowej akcji promocyjnej przeprowadzonej wraz z portalem newonce.net (obejrzyj zapowiedzi: 1 | 2 | 3 | 4), 22 kwietnia ruszyła przedsprzedaż bezprecedensowej, blisko 500-stronicowej publikacji "To nie jest hip-hop. Rozmowy".

Wraz ze startem przedsprzedaży została oddana dedykowana strona internetowa, na której można zapoznać się z biogramami rozmówców, dowiedzieć się więcej o idei książki i jej formie wydania (zakładka Info). Ponadto sukcesywnie będą udostępniane na niej kolejne fragmenty wywiadów - na chwilę obecną ujawniono zajawki rozmów z Bilonem oraz Łoną.

W przedsprzedaży publikacja "To nie jest hip-hop. Rozmowy" jest dostępna wyłącznie na stronie toniejesthiphop.pl. Premiera książki jest przewidziana na 8 czerwca, a wszystkie preordery zostaną wysłane dzień wcześniej.